UPC

https://www.upc.pl

 

Punkt Sprzedaży UPC Polska, lidera innowacyjnych usług cyfrowych, to zwiększenie dotychczasowej sieci sprzedaży i uzupełnienie jej o punkty znajdujące się jeszcze bliżej klienta, dostępne w galeriach handlowych i otwarte także w weekendy. Punkt Sprzedaży to odpowiedź na potrzeby Klientów, którzy mogą teraz jeszcze łatwiej zapoznać się z ofertą operatora.

To doskonałe rozwiązanie dla osób, które osobiście mogą zaczerpnąć informacji od ekspertów i wypytać konsultanta o szczegóły  wybranej oferty, podpisać umowę i kupić usługi UPC. 

Punkt oferuje wszystkie usługi, które dostępne są także w salonach sprzedaży, poza odbiorem sprzętu.  

Zachęcamy do odwiedzenia punktu, w którym znajdą Państwo ofertę innowacyjnych usług, w tym m.in. internet do 250 Mb/s, telewizję cyfrową oraz telefon stacjonarny wraz z aplikacją UPC Phone pozwalającą korzystać z niego także przez komórkę.

Najnowsza oferta UPC Polska to platforma Horizon, zawierająca dekoder najnowszej generacji wraz z routerem wi-fi, pozwalający m.in. na nagrywanie czterech programów jednocześnie, aplikację Horizon Go, umożliwiająca oglądanie ulubionych programów na urządzeniach mobilnych oraz bibliotekę unikalnych filmów seriali My Prime.

Więcej informacji na temat godzin otwarcia Salonów i punktów sprzedaży UPC znajdą Państwo na stronie:

http://www.upc.pl/pomoc/salony-sprzedazy/

 

 

 

Nowości

  • {{file.Name | characters:60}}

    {{file.Teaser | characters:200 :true }}