KIK

Zapraszamy do naszego sklepu na zakupy „korzystnie, modnie, z pomysłem”!

Filozofia, iż modna odzież i tekstylia wcale nie muszą być drogie to idea, która przyświeca naszej sieci. Zgodnie z misją wyrażoną w haśle „Klient jest Królem” wychodzimy naprzeciw wymaganiom naszych Klientów, oferując wyłącznie produkty wysokiej jakości, atrakcyjne, a przy tym w korzystnej cenie. Wśród asortymentu KiK znajduje się odzież damska, męska, dziecięca i niemowlęca przygotowana na każdą porę roku oraz bogaty wybór tekstyliów domowych i produktów codziennego użytku, dostosowany do aktualnych trendów. KiK to również zabawki, biżuteria i pomysłowe dekoracje. Oferowane przez naszą sieć kolekcje mody oraz akcesoria są zróżnicowane i skomponowane tak, aby każdy mógł znaleźć dopasowany do swoich upodobań produkt.

Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się dyskontów tekstylno-odzieżowych. W Polsce istniejemy od 2012 roku i posiadamy obecnie sieć ponad 50 sklepów rozlokowanych na terenie całego kraju. W 2013 roku zostaliśmy uhonorowani tytułem „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma”.

Mamy nadzieję, że bogata oferta artykułów dostępnych w naszym sklepie umożliwi dokonanie satysfakcjonujących zakupów dla wszystkich członków rodziny.

Zapraszamy do naszego sklepu od poniedziałku do soboty w godzinach 9 – 21 oraz w niedziele w godzinach 10 – 20.

 

Nowości

  • {{file.Name | characters:60}}

    {{file.Teaser | characters:200 :true }}