Galeria 55

Galeria 55 to niepowtarzalność i jakość w jednym .Wystrój i niepowtarzalne wnętrze posiada nieoceniony wpływ na nasz nastój.

Odpowiednio dobrane dekoracje domu  obdarzone szczególnymi uczuciami przedmioty , potrafią poprawić humor,wywołać refleksje  a także uspokoić po ciężkim dniu pracy.

Wiemy o tym doskonale dlatego z myślą o tych klientach przygotowaliśmy nietuzinkowe wyposażenie wnętrz dla wyjątkowych ludzi.

Oferta Galerii 55 jest podzielona tematycznie rozpoczynając od świata dekoracji do domu jak wazony klasyczne , szklane , nowoczesne poprzez platery , misy czyli szeroko rozumiane szkło dekoracyjne.

Następny dział to wizytówka folkloru na przykładzie toreb Goshico , które są hitem  ostatnich lat.

Kolejna częścia są świece zapachowe  Yankee Candles, których jakość i cudowny zapach dotarł do nas az USA.

Ponadto proponujemy świece stołowe i dekoracyjne rodzimej produkcji.

Wszystkie dzieci nasze są - z tą myślą stworzyliśmy dział dla milusińskich z akcesoriami do domu: ręcznie malowane napisy , mebelki , obrazki , ramki do zdjęć.

W galerii tworzymy ręcznie dekoracje okolicznościowe na Świeta Bożego Narodzenia ,Wielkanoc także z kosze dekoracjami na Chrzest i Komunie Świętą.

Jeśli wiec cenisz sobie odrobinę smaku , gustu i nostalgicznych podroży  do krainy home decor zapraszamy do odwiedzenia Galerii 55.

Nowości

  • {{file.Name | characters:60}}

    {{file.Teaser | characters:200 :true }}