Asia Express & Kebab House

RESTAURACJA NIECZYNNA. ASIA EXPRESS & KEBAB HOUSE ZMIENIA SWOJĄ LOKALIZACJĘ W GALERII SZPERK. OTWARCIE JUŻ WKRÓTCE.

Nasz firma to rodzinny interes, stworzony z pasji jednego wspólnika i wiedzy drugiego. Trzeci z nas jest nieodzownym wsparciem dla naszych niestandardowych pomysłów i rozwiązań.

Wspólnie razem stworzyliśmy sieć restauracji z kuchnią chińska, aczkolwiek można odnaleźć też smaki z innych zakątków Azji. Nasi szefowie kuchni to zawodowi, wykształceni kucharze rodem prosto z Chin.

Przylecieli tutaj specjalnie dla nas, aby raczyć klientów oryginalnymi chińskimi daniami i zachwycać swoim niebywałymi umiejętnościami. Wszystkie potrawy przygotowywane są tylko i wyłącznie ze świeżych produktów, na oczach klientów. Jest to naszym podstawowym atutem, odróżniającym nas od innych podobnych restauracji. Dzięki profesjonalnym technologiom przygotowywanie takiej potrawy trwa naprawdę bardzo krótko, przy zachowaniu maksymalnych wartości odżywczych i walorów smakowych. Nie używamy półproduktów i własnie to odróżnia nas od typowych restauracji "Fast food".

Nasi wspaniali kucharze przylecieli prosto z dalekich Chin i Wietnamu, aby jak najwierniej oddać smaki tamtejszej kuchni.

Są to zawodowi kucharze z dużym doświadczeniem i niebywałymi umiejętnościami, o których możecie się Państwo sami przekonać. Ponadto zatrudniamy managerów, pracowników obsługi klienta oraz pomoce kuchenne. Łącznie na nasz wspólny sukces pracuje około 50 osób, a dane te zmieniają się wraz z naszym rozwojem.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych restauracji. 

 

Nowości

  • {{file.Name | characters:60}}

    {{file.Teaser | characters:200 :true }}