O inwestorze

 

Firma UBM, z siedzibą w Austrii, działa na polskim rynku od 1993 pomyślnie projektując i realizując duże oraz prestiżowe projekty. Wieloletnia praktyka jest gwarancją profesjonalnego wykonania oraz bezpieczeństwa prowadzonych przedsięwzięć. Spółka współpracuje ze znakomitymi partnerami, m. in. InterContinental Hotels Group, Warimpex SA oraz CA Immo.

 

Grupa UBM działa jako deweloper i zapewnia pełen zakres usług związanych ze swoją działalnością - zarządzanie budynkami biurowymi, hotelami, centrami handlowymi, budynkami użyteczności mieszanej, obiektami logistycznymi, apartamentami i placówkami opieki zdrowotnej.

 

Firma posiada trzy oddziały zlokalizowane w głównych miastach Polski: Warszawie, Krakowie i we Wrocławiu, które przygotowują i koordynują projekty w na terenie całego kraju. Deweloper ma w swoim portfolio m. in. takie projekty jak: Poleczki Business Park w Warszawie, Villa Galicja oraz Alma Tower w Krakowie, Times II i Ogrody Bielańskie we Wrocławiu, Park Handlowy Tatary w Lublinie.